اطلاع رسانی > تابلوی اعلانات >
.: تابلوی اعلانات

اطلاعیه ویژه : عموم
نهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی با محوریت قرآن کریم و فرهنگ وحیانی در چهار بخش کتاب، مقاله، پایان نامه و طرح پژوهشی برگزار خواهد شد. در این همایش ضمن تجلیل از آثار برگزیده به 40 اثر برتر جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

اطلاعیه ویژه : عموم
ششمین همایش تجلیل از بانوان فعال قرآنی هم‌زمان با سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم برگزار می شود.
علاقه مندان می توانند تا تاریخ 94/02/07 با مراجعه به
آدرس www.http://quraniran.ir/islamicwomen/ نسبت به ثبت نام و تکمیل مدارک مربوطه اقدام نمایند. 

آدرس دبیرخانه: تهران-خیابان حافظ-خیابان نوفل لوشاتو - خیابان هانری کربن- خیابان هاشمی فر-جنب ساختمان شماره چهار اوقاف و امور خیریه طبقه چهارم واحد خواهران

شماره تماس:
 
021-64872622
 
021-64871208
 
021-64872631
 

متقاضیان می توانند مدارک تکمیلی خود را نیز از طریق ایمیل banovan@oghaf.ir  ارسال نمایند.

زمان برگزاری همایش: چهارشنبه 30 اردیبهشت94 از ساعت 10 الی 13

مکان برگزاری همایش: سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی

حضور در برنامه همایش برای عموم خواهران علاقمند آزاد است.


اطلاعیه ویژه : عموم
به گزارش دبیرخانه علمی نهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی، با توجه به درخواست های فراوان در خصوص تمدید مهلت ارسال آثار، محققان و پژوهشگران می توانند تا 1394/02/01 نسبت ارسال آثار خود اقدام نمایند.

  
اطلاعیه ویژه : عموم
 بدینوسیله به استحضار محققان و پژوهشگران می رساند که مهلت ارسال آثار به نخستین کنگره ملی حضرت هلال ابن علی علیه السلام تا تاریخ 25 آبان 1393 تمدید گردید. شایان ذکر است به آثار ارسالی پس از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعیه ویژه : عموم
به زودی مقالات برگزیده نهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی اعلام خواهد شد.
به گزارش دبیرخانه علمی نهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد اکبری، از اعلام نفرات برگزیده و آثار برتر نهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی در چند روز آینده خبر داد. ایشان با اعلام این خبر به تشریح فرآیند داوری مقالات پرداختند:
کلیه مقالات و آثار واصله به دبیرخانه علمی همایش، پس از ثبت و حذف مشخصات نویسندگان آن ها، کد گذاری شده و سپس در فرآیند ارزیابی قرار خواهند گرفت. در مرحله بعد که در دبیرخانه علمی انجام می گردد کلیه مقالات به صورت اینترنتی چک می شوند تا آثاری که اقتباس از فضای مجازی است جدا شده و از روند ارزیابی خارج گردند. بعد از این مرحله، در دبیرخانه علمی همایش داوری اولیه صورت گرفته و مقالات و آثار واصله از لحاظ رعایت ساختار مقالات علمی و ارتباط با محورها و موضوعات همایش بررسی می شوند.
در مرحله بعد که در واقع اصلی ترین مرحله ارزیابی است، مقالات پذیرفته شده در مرحله قبل هم زمان به دو ارزیاب از اساتید برجسته این حوزه ارسال گردیده تا مورد ارزیابی قرار گیرند. امتیاز هر مقاله از میانگین نمرات دو ارزیاب به دست آمده و در صورت اختلاف نظرات داوران به داور سوم ارجاع می گردد. در مرحله آخر، 20 مقاله برتر به داوری نهایی ارسال گردیده و میانگین داوری های انجام شده، امتیاز آن مقاله خواهد بود. در نهایت نیز مقالات برتر برای اعضای کمیته علمی همایش ارسال گردیده و بر حسب ارزیابی های انجام شده، نفرات برتر تعیین خواهند شد.
پیچیدگی این فرایند ارزیابی به جهت آن است تا عدالت در خصوص انتخاب مقالات برتر رعایت شود.
دکتر محمد اکبری، دبیر علمی همایش و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ابراز امیدواری کرند تا پایان هفته آینده مقالات برگزیده مشخص شده و اعلام گردند.

صفحه اولصفحه قبل12 صفحه بعدصفحه آخر