برگزاری دوازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی با موضوع «قرآن کریم و ایمان به وعده های الهی»                پژوهشگران به ابعاد سیاسی اجتماعی قرآن بپردازند
  یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی
 
  اخبار همایش
 برگزاری دوازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی با موضوع «قرآن کریم و ایمان به وعده های الهی»
بنا به گزارش دبیرخانه دائمی همایش، دوازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی با موضوع «قرآن کریم و ایمان به وعده های الهی» برگزار خواهد شد. محققان و پژوهشگران می توانند تا پایان آبان ماه سال جاری نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایند.
1397/04/20 ادامه مطلب


پژوهشگران به ابعاد سیاسی اجتماعی قرآن بپردازند
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خیزش امام خمینی(ره) در مقابل استکبار را ناشی از اسلام اصیل دانست و گفت: دشمنی استکبار با جمهوری اسلامی ایران به دلیل توجه به ابعاد سیاسی اجتماعی قرآن کریم است.
1397/02/02 ادامه مطلب


اشغال قدس نتیجه عدم توجه مسلمانان به قرآن است/ قدس باید آزاد شود و برای این همه هزینه‌ها را خواهیم پرداخت
مدیر حوزه‌های علمیه قرآن را در متن زندگی مسلمانان حاضر ندانست و گفت: نبودن قرآن سبب اشغال قدس و نفس کشیدن مزدوران استکبار در منطقه است.
1397/02/02 ادامه مطلب


رونمایی از پوستر دوازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی
پوستر دوازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی با محوریت قرآن کریم و ایمان به وعده های الهی در مراسم اختتامیه یازدهمین همایش رونمایی شد.
1397/02/02 ادامه مطلب


تجلیل از نویسندگان مقالات برتر در اختتامیه یازدهمین همایش بین المللی پژوهش‌های قرآنی
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، صاحبان مقالات برتر در مراسم اختتامیه یازدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی با محوریت استکبار‌ستیزی که صبح امروز در سالن کنفرانس مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) قم برگزار شد معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.
1397/02/02 ادامه مطلب


یازدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی برگزار می‌شود/ ارسال ۱۱۱۵ اثر به دبیرخانه همایش
یازدهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی در آستانه سی وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن در مدرسه عالی امام خمینی(ره) قم برگزار می‌شود.
1397/01/26 ادامه مطلب


اعلام مقالات برگزیده یازدهمین همایش بین المللی پژوهشهای قرآنی
به گزارش دبیرخانه علمی یازدهمین همایش بین المللی پژوهش‌های قرآنی، بر حسب ارزیابی‌های انجام شده، مقالات برگزیده به شرح ذیل اعلام شد.شایان ذکر است در این دوره از همایش، 15 دبیرخانه منطقه‌ای تشکیل شده و مقالات مربوط به هر منطقه، توسط کمیته علمی تشکیل شده در آن دبیرخانه مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و مقالات برگزیده اعلام گردید. در طول این فرآیند، نام و مشخصات نویسندگان از ابتدای مقالات حذف شده و سپس جهت ارزیابی ارسال گردیده است.
1397/01/20 ادامه مطلب


برگزاری 15 همایش استانی، در آستانه برگزاری یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی
در آستانه برگزاری یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی، 15 همایش استانی با محوریت قرآن کریم و استکبار ستیزی در استان های زیر برگزار خواهد شد. تهران، فارس، خراسان رضوی، خراسان شمالی، قم، کرمانشاه، همدان، سمنان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، یزد، اصفهان، مازندران و مرکزی میزبان برگزاری این پیش همایش ها خواهند بود. لازم به ذکر است این همایش های استانی از یکشنبه مورخ 1397/01/19 تا چهارشنبه مورخ 1397/01/22 مطابق جدول زمان بندی زیر برگزار خواهد شد.
1397/01/18 ادامه مطلب


اطلاعیه دبیرخانه علمی همایش در خصوص نحوه ارسال مقالات
در صورت عدم امکان ارسال مقاله از طریق بخش ثبت نام و ارسال مقالات سایت، لطفا ضمن درج مشخصات کامل خود و سایر نویسندگان (شامل: نام و نام خانوادگی، رشته، مدرک یا مقطع تحصیلی، رتبه علمی، دانشگاه یا موسسه محل خدمت، شماره تماس، ایمیل و آدرس دقیق پستی) در صفحه اول مقاله، آنرا صرفا در قالب یک فایل word به ایمیل quranicconference@gmail.com ارسال فرمایید.
1396/11/03 ادامه مطلب


تمدید مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی تا 20 اسفند 1396
مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی با موضوع «قرآن کریم و استکبارستیزی» تمدید شد.
1396/11/01 ادامه مطلب


دیدار اعضای برگزاری یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی با آیت الله العظمی علوی گرگانی
اعضای کمیته های برگزاری یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی صبح امروز 19 دی ماه با حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی دیدار کردند.
1396/10/20 ادامه مطلب


اعلام ریز موضوعات یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی
دبیر خانه همایش بین المللی پژوهش های قرآنی، جهت تسهیل و تسریع در دستیابی به موضوعات مقاله، ریز موضوعات پیشنهادی خود را تقدیم علاقمند به شرکت در همایش می کند توفیق همگان را از درگاه الهی مسالت داریم. دبیر خانه دائمی همایش بین المللی پژوهش های قرآنی ۹۶/۱۰/۷
1396/10/10 ادامه مطلب


جوایز، امتیازات و شرایط شرکت در دهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی
با توجه به این که هدف اصلی برگزاری این همایش ـ چنانچه مقام معظم رهبری(دامت برکاته) نیز در دیدار با شرکت کنندگان مسابقات بین المللی قرآن کریم فرمودند ـ تلاش در جهت «تبدیل مفاهیم قرآنی به گفتمان عمومی جامعه» است؛ از همین روی، جهت تشویق و ترغیب مشارکت اساتید، دانشجویان، طلاب، محققان و پژوهشگران، در همایش، امتیازات و جوایز زیر در نظر گرفته شده است:
1396/10/03 ادامه مطلب


برگزاری اولین نشست مشترک کمیته های یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی
اولین نشست مسئولین و کارگروه های برگزاری یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی در قم برگزار شد.
1396/09/28 ادامه مطلب


مسئولین کمیته های برگزاری یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی مشخص شدند
مسئولین کمیته های برگزاری یازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی از سوی دبیر برگزاری این دوره از همایش مشخص شدند.
1396/09/21 ادامه مطلب


پیام دبیر همایش
حمد و سپاس خداوند منّان را که توفیق برگزاری دوره ای دیگر از همایش بین المللی پژوهش های قرآنی را نصیب جمعی از خادمان آستان قرآن در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم عنایت فرمود. اینک پس از برگزاری ده دوره این همایش که همواره مورد توجه و استقبال قرآن پژوهان ارجمند، اساتید محترم حوزه و دانشگاه، طلّاب و دانشجویان گرامی این مرز و بوم قرار گرفته، شاهد برگزاری یازدهمین دوره همایش بین المللی پژوهش های قرآنی می باشیم. همایشی که ...
1396/09/20 ادامه مطلب
  کانال تلگرامی همایش

  
روز شمار همایش

0-1
  برگزار کنندگان